fbpx

Good Spot to nie tylko pierwsza mobilna sieć hoteli w Polsce.

To społeczność osób, które wierzą w wakacje z dala od tłumów i poza utartym szlakiem. Turystów, właścicieli ziemi i obiektów w nietuzinkowych lokalizacjach oraz ludzi, którzy chcieliby w tę ideę zainwestować.

Pomysł

Pomysł zrodził się podczas wyprawy kitesurfingowej na Helu, gdzie kluczowe jest podążanie za dobrym wiatrem. A co by było, gdyby pokój hotelowy mógł się przemieszczać? Gdyby mógł zatrzymywać się w miejscach oferujących najlepsze warunki i bliskość natury? Te rozważania zapoczątkowały Good Spot – pierwszą mobilną sieć hoteli w Polsce.

Idea

Pokoje hotelowe powstają z wycofanych z rynku naczep typu izoterma. To naczepy ciężarówek, które znamy z polskich dróg. Dotychczas służyły przewozowi żywności, więc mają odpowiednie właściwości do utrzymywania temperatury w ich wnętrzu. Dostrzegliśmy w tym naturalny, dobry surowiec. Nadajemy im nowe życie.

Poddajemy renowacji całą naczepę z systemem jezdnym. Odnawiamy jej elementy techniczne, wzmacniamy całą konstrukcję i uzbrajamy jej podwozie w elementy, które mają pomóc uzyskać jej autonomię. Dzięki temu procesowi każdy pokój rodzi się na nowo i może przejechać kolejne tysiące kilometrów po drogach.

Po tym etapie przychodzi czas na upcykling, czyli zwiększenie wartości materiału i zmiany jego przeznaczenia. Dawne chłodnie stają się 3-gwiazdkowymi pokojami hotelowymi. Łącząc komfort hoteli z mobilnością, skracamy maksymalnie dystans do natury. Dzięki współpracy z naszymi projektantami i konstruktorami wnętrze nabiera charakteru.

Misja

Naszą misją jest odkrywać miejsca niezwykłe, będące na uboczu – i pozwalać doświadczać urlopu inaczej. Jednocześnie pragniemy wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko – dać przeżycia, a następnie odjechać, nie pozostawiając po sobie śladu. Zachować piękno natury nienaruszone.

Wartości

Mobilność – wiele osób wybrało ją jako swój sposób na życie, a my wcielamy ją w branżę turystyczną. Dzięki temu nasi goście mogą nocować w miejscach do tej pory niedostępnych – i co chwilę innych. Tam, gdzie akurat będzie nasz spot.

Społeczność – budujemy społeczność osób, które szukają wyjątkowych noclegów i niezapomnianych przeżyć. Chcemy, abyście to Wy głosowali na miejsca, gdzie zatrzymają się nasze apartamenty. Promujemy małe podmioty i drobnych inwestorów. Wdrażamy elementy crowdfundingu.

Ekologia – naszym celem jest wspierać finansowo niezwykłe miejsca, ale tak, by nie naruszyć ich piękna. Nasze mobilne hotele są samowystarczalne. Wykonujemy je też ze zużytych naczep, które poddajemy całkowitej renowacji.

mobilność

społeczność

ekologia

Zespół

Jesteśmy zespołem pasjonatów przyrody i podróży, od wielu lat związanych z branżą hotelarską i turystyką biznesową.

ROMAN SOKOŁOWSKI

Dyrektor finansowy Człowiek od liczb, komputerów i Excela. W branży hotelarskiej od ponad 9 lat. Zajmował się analizą sprzedaży, konstruował budżety i zarządzał sprzedażą w różnych działach hotelowych w kilku sieciach Polsce. Tworząc nowe usługi w branży turystycznej, łączy analityczne biznesowe podejście z proklienckim spojrzeniem. Kocha wspinaczkę i pieczenie ciast.

PAWEŁ KOŁTUNOWICZ

Dyrektor operacyjny Ekspert w branży turystyki biznesowej, całą polską bazę hotelową zna na pamięć. Przywiązuje ogromną wagę do detali i umie ich dopilnować podczas realizacji wszelkiego typu wydarzeń. Przez jego ręce przechodzi każdy brief w Good Spot. Świetny negocjator. W wolnym czasie biega i formuje drzewka bonsai, co jest jego największą pasją.

Book your Good Spot >>
    
Nasze obecne lokalizacje
Sprawdź, gdzie możesz znaleźć Good Spot

Powiadom mnie
o nowej lokalizacji

Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o nowych miejscówkach Good Spotu? Zapisz się do naszego newslettera. Zero spamu, tylko wyjazdowe inspiracje!

[FM_form id="1"]