O NAS

HISTORIA POWSTANIA
MOBILNEGO HOTELU

Na początku była jaskinia

Założyciel Good Spot miał zawsze zamiłowanie do podróży i przygód. Jego historia zaczyna się od jaskini, w której nocował na wysokości około 3000 metrów podczas wspinaczki na Grand Teton - jeden z najwyższych szczytów w USA. To tam, w samym sercu gór, założyciel odkrył swoją pasję do odkrywania nowych miejsc i doświadczania przygód.

Następnie był namiot

Po Grand Teton, założyciel kontynuował swoje podróże, odwiedzając 36 stanów USA, z czego ponad 20 z nich przemierzył na ścigaczu. Nocował w namiocie, podziwiając piękno dzikiej natury i odkrywając ukryte skarby Ameryki.

PÓŹNIEJ BYŁY HOTELE

Obecnie zajmujemy się projektowaniem i produkcją innowacyjnych rozwiązań w zakresie turystyki.
Nasze początki sięgają 2012 roku, kiedy to założyciel, po zakończeniu współpracy z jednym z wrocławskich hoteli, rozpoczął jednoosobową działalność gospodarczą.

W 2014 roku powołał do życia spółkę Hotel Service 24 Sp. z o.o. Spk oferującą pośrednictwo w zakupie usług hotelowych dla klientów biznesowych, a głównym źródłem jej przychodu były wygrane przetargi. W 2015 roku dodano ofertę rezerwacji grupowych na potrzeby organizacji konferencji i eventów, co pozwoliło pozyskać nowych klientów.

W lipcu 2015 roku, podczas organizacji Eventu integracyjnego na półwyspie Helskim, założyciel zetknął się z problemem braku infrastruktury hotelowej i zrodził się w nim pomysł na stworzenie mobilnego hotelu. Zlecił wtedy jednej z wrocławskich firm doradczych złożenie wniosku o pozyskanie finansowania ze środków unijnych, jednak wniosek został odrzucony. Pomysł trafił na półkę, a założyciel skupił się na rozwoju działalności Hotel Service 24.

W 2016 roku dodano kompleksową organizację eventów, a w 2017 roku wprowadzono usługi organizacji biznesowej turystyki przyjazdowej do naszego kraju oraz wyjazdów zagranicznych (m.in. do m.in. do Kenii, Gruzji, Singapuru, Chin, Wietnamu, oraz krajów Europy). Zostały podpisane również umowy z sieciami hotelowymi i portalami rezerwacyjnymi takimi jak Booking.com itp.. W 2018 roku postawiono na rozwój nowoczesnych narzędzi informatycznych dla poprawy efektywności i jakości świadczonych usług.

GOOD SPOT

Dzięki zamiłowaniu do podróży założyciela pomysł na mobilny hotel nigdy nie przestał kłębić się w głowie założyciela Good Spot. 

W 2019 roku, przy wsparciu kilku partnerów biznesowych, założyciel Good Spot podjął decyzję o ponownym podejściu do projektu mobilnego hotelu. Zaczęto od badania rynku i potrzeb potencjalnych klientów, co pozwoliło na dostosowanie oferty do realnych wymagań i w efekcie otrzymanie dofinansowania w ramach projektu NEW Design, na zaprototypowanie mobilnej usługi hotelowej.

W tym samym roku rozpoczęto prace nad pierwszym prototypem mobilnego hotelu, który w czerwcu 2020 roku został otwarty dla pierwszych Gości.

Dzięki pozytywnym reakcjom ze strony turystów oraz zainteresowaniu ze strony inwestorów, projekt Good Spot zaczął nabierać realnych kształtów. Rok później, koncept został zaprezentowany na EXPO w Dubaju, kilka miesiący później na EU-Sturtups Summit w Barcelonie, Miami USA, oraz kilku innych krajowych wydarzeniach.

W kolejnych latach firma skupiła się na rozwijaniu oferty i produkcji mobilnych rozwiązań, które charakteryzują się nie tylko wysokim standardem, ale również innowacyjnym podejściem do kwestii środowiskowych.

Good Spot oferuje swoim klientom mobilne hotele w różnych konfiguracjach, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań. W ofercie znajdują się również mobilne domy, kempingi itp. Obecnie firma Good Spot Technology, rozwija technologie związną z pełną samowytarczalnością mobilnych obiektów oraz opracowuje Ekosystem dla właścicieli unikatowych obiektów turystycznych, który w oparciu o AI ma optymalizować przychody, minimalizować koszty co w efekcie przełoży się na zyski całej społeczności Good Spot.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ