fbpx

Zarezerwuj swój Good Spot

Z dala od tłumów, utartych szlaków i wielkich hoteli. W miejscach niedostępnych dla tradycyjnej turystyki, a jednocześnie w komfortowych, hotelowych warunkach. Klimatyzowany apartament pośrodku lasu? Takie atrakcje znajdziesz tylko u nas.

Good Spot wyszukuje nieodkryte miejsca, abyś mógł doświadczać

Mobilne apartamenty zatrzymują się w miejscach wyjątkowych i niebanalnych. Jednocześnie po dniu pełnym wrażeń pozwalają wrócić do komfortowego, w pełni wyposażonego pokoju hotelowego. Po sezonie odjadą – zostawiając miejsce w stanie nienaruszonym. Sprawdź, gdzie w najbliższym czasie zacumuje Good Spot i zarezerwuj swój pobyt.

Zobacz, gdzie znajdziesz Good Spot

zobacz na mapie

ciekawe miejsca w okolicy

Mrzeżyno

Spot aktywny od 20 czerwca do 15 września.

Powrót do czasów dzieciństwa. W wakacje zatrzymamy się nad polskim morzem. To również zaproszenie do podróży w czasie. Dosłownie, ponieważ jeśli chodzi o przestrzeń, cofamy się  do sielskich czasów wakacji z naszego dzieciństwa. Jeśli natomiast chodzi o standard wypoczynku, to robimy to w prawdziwym wehikule z przyszłości. 33 m2 apartamentu z wielkim tarasem, hotelowy standard, zaplecze multimedialne i sanitarne oraz wiele więcej. To wszystko pośród lasu, nieopodal plaży, daleko od zgiełku i nadmorskich jarmarków. W miejscu, którego atmosferę tworzą echa tamtych wakacji, które już dawno minęły.

atrakcje

800 m do plaży

rowery dostępne w ramach pobytu

posiłek na telefon

ZAREZERWUJ

Karpacz

Od  31 grudnia do 15 czerwca Good Spot zatrzyma 4 km od Karpacza.  

W wyjątkowym miejscu z widokiem na Śnieżkę. W tajemniczej lokalizacji odnajdziecie kawał dobrej energii. Właściciele stworzyli niesamowite miejsce z dala od tłumów. Odwiedzając ten Spot będziecie mogli wziąć udział w warsztatach Tai Chi, bębniarskich, kulinarnych czy fotograficznych.  Wieczór spędzicie w klimatycznej restauracji z książką, a każdy aktywny dzień zrealizujecie wg własnego scenariusza lub z zaplanujecie go z naszą pomocą.

zobacz na mapie

ciekawe miejsca w okolicy

atrakcje

warsztaty – zapisz się przed przyjazdem

klimatyczna restauracja 

snowboard i narty

szlaki rowerowe i górskie

ZAREZERWUJ

Powiadom mnie
o nowej lokalizacji

Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o nowych miejscówkach Good Spotu? Zapisz się do naszego newslettera. Zero spamu, tylko wyjazdowe inspiracje!

[FM_form id="1"]