fbpx

Zgłoś miejscówkę

Posiadasz ziemię w atrakcyjnym miejscu? A może znasz osobę, która chciałaby zaprosić do siebie mobilny hotel? Zgłoś miejscówkę, do której mógłby zawitać Good Spot.

Profity

Szukamy miejsc z dala od wielkich hoteli i przeludnionych atrakcji turystycznych. Jeśli posiadasz ziemię, która jest dla Ciebie cenna, a chciałbyś dzięki niej zarabiać – nasza oferta jest dla Ciebie. Nie wymagamy żadnych nakładów inwestycyjnych. Twoim „wkładem” jest ziemia, którą nam udostępniasz. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zacząć zarabiać od razu – bez kredytów, bez inwestowania w rozbudowaną infrastrukturę noclegową… bez ryzyka. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz partycypować w całym biznesie. Troszczymy się o środowisko i zadbamy o Twoją ziemię. Umożliwiamy czerpanie z niej profitów, zachowując jej walory przyrodnicze. Mobilne apartamenty dążą ku samowystarczalności, mają własne zbiorniki na wodę i nieczystości. Po sezonie odjadą, praktycznie nie pozostawiając na Twojej ziemi śladu. Jakby ich w ogóle nie było. Nie musisz się martwić o brak gości hotelowych – to jest na naszej głowie. Nasz zespół zajmie się sprzedażą, marketingiem i zarządzaniem rezerwacjami. Jako właściciel możesz jedynie wydzierżawić grunt pod Good Spot i nie myśleć o niczym innym.

brak nakładów finansowych

zachowanie walorów okolicy

2 możliwości zarobku – dzierżawa
gruntu lub partycypacja w biznesie

nie musisz się martwić o brak gości

Warunki

> Wypełnij formularz zgłoszeniowy, podając jak najwięcej szczegółów.

> Dodaj załączniki – koniecznie pamiętaj o zdjęciach terenu i mapka z lokalizacją działki.

> Poczekaj na kontakt z naszej strony.

> Umów się na wizję lokalną i ustal warunki współpracy.

> Podpisz umowę i czekaj na dostarczenie pokoju/pokojów hotelowych.

> Zarabiaj tak długo, jak trwa sezon turystyczny w Twojej okolicy.ROMAN
SOKOŁOWSKI

Dyrektor finansowy
784 070 075
R.SOKOLOWSKI@GOODSPOT.PL

faq

W Polsce zawsze gdzieś trwa sezon turystyczny. Zakładamy, że minimalny okres postoju w jednym miejscu to 3 miesiące, a maksymalny 7 miesięcy. Jeśli z powodzeniem wykorzystujesz swój teren w miesiącach letnich, nasza sieć zagospodaruje go od jesieni do wiosny. Potem hotel pojedzie w inne miejsce. W niektórych lokalizacjach wysoki sezon trwa bardzo krótko, nawet do 2 miesięcy. Rozumiemy to, dlatego mówiąc o demokracji hotelowej, nie zamykamy się na taką współpracę.

Przyjazd i wyjazd gości powinny być obsługiwane przez właściciela gruntu. W czasach COVID-19 przewidujemy również możliwość zakwaterowania bezkontaktowego. Możesz dodatkowo podnieść kwotę miesięcznego zysku, odpowiadając za serwis sprzątający w apartamentach. Good Spot zajmuje się sprzedażą, marketingiem i zarządzaniem całą siecią. O klientów nie musisz się martwić.

Dokończymy określony w umowie okres postoju hotelu na twojej działce i znikniemy. Nie wymagamy wieloletniego wiązania się umowami dzierżawy.

W pierwszej kolejności przeczytaj, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Postaraj się odpowiedzieć na jak największą ilość pytań. Ważne parametry, które w pierwszej kolejności powinny zwrócić twoją uwagę to powierzchnia działki, nachylenie i ukształtowanie terenu, dostęp do mediów oraz droga dojazdowa do posesji. Pamiętaj, że każdy pokój hotelowy ma wymiary 14 m x 2,6 m.

Proponujemy ryczałtową miesięczną kwotę za dzierżawę gruntu lub procentowy udział w wypracowanym biznesie w twojej lokalizacji. Decyzja należy do Ciebie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Posiadasz ziemię w atrakcyjnym miejscu i chcesz zacząć na niej zarabiać? Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Powiadom mnie
o nowej lokalizacji

Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o nowych miejscówkach Good Spotu? Zapisz się do naszego newslettera. Zero spamu, tylko wyjazdowe inspiracje!

[FM_form id="1"]