ZAREZERWUJ PARCELE ZAREZERWUJ NOCLEG
nakladka

Dołącz do społeczności
Good Spot

Mapy unikatowych miejsc która oferuje nowe możliwości, dzięki którym poszerzamy horyzonty i perspektywę tego jak można podróżować i pracować w zgodzie z naturą. 

W dzisiejszym, pędzącym świecie wielu z nas marzy o choćby kilku dniach urlopu na końcu świata, z dala od cywilizacji. Tak właśnie zrodził się pomysł założenia Good Spot, który wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi pragnących odpocząć “pośrodku niczego”, nie rezygnując jednocześnie z komfortu. 

Naszym celem jest nie tylko oferowanie unikatowych miejsc w dowolnej lokalizacji na ziemi. Chcemy wynieść hotelarstwo i turystykę na zupełnie nowy poziom, nie wychodząc jednocześnie ze strefy komfortu, do której przywykliśmy jako społeczeństwo oraz dbając o środowisko.

Jak to zrobimy? 

gory

W Good Spot chcemy być neutralni ekologicznie. Co więcej – chcemy zahamować dalszą degradację środowiska naturalnego – tak popularne niszczenie lasów i łąki pod budowę ogromnych hoteli i apartamentowców. 

W Good Spot odwracamy ten trend. 

Działamy zgodnie z zasadą 3R:
Reuse, Recycle, Reduce .

Zmieniamy gospodarkę odpadami z linearnej na cyrkularną. Obecnie pracujemy nad kolejną fazą projektu – samowystarczalnością. Planujemy zbierać deszczówkę, a dzięki systemowi uzdatniania wody zasilać apartamenty w wodę pitną. Kolejny krok to wykorzystanie systemów fotowoltai​cznych do zasilenia magazynów energii, dzięki czemu nie będziemy musieli korzystać z energii produkowanej za pośrednictwem spalania węgla kamiennego.  

rzeka

Dołącz do społeczności
GOOD SPOT!

...i poznaj nowy wymiar Luksusu w turystyce 

KONTAKT REZERWACJA

CO MÓWIĄ NASI GOŚCIE?

GALERIA