fbpx

Wybierz apartament, w którym będziesz się czuć komfortowo

Możesz wybrać spośród 4 rodzajów apartamentów. W każdym j z nich znajduje się pełnowymiarowa łazienka, aneks kuchenny z lodówką i płytą indukcyjną oraz taras. Apartamenty są klimatyzowane.

Apartament TWIN

O powierzchni 17 ㎡ z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami. Przeznaczony dla maksymalnie 2 osób.

więcej

Apartament STANDARD DLA 6 OSÓB

O powierzchni 33 ㎡, z dwiema sypialniami i salonem, w którym znajdują się dwa dodatkowe miejsca do spania. Przeznaczony dla maksymalnie 6 osób.

więcej

Apartament ACCESSIBILITY

Dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami. O powierzchni 33 ㎡, z dwiema sypialniami i salonem, w którym znajduje się jedno dodatkowe miejsca do spania. Przeznaczony dla maksymalnie 5 osób.

więcej

Apartament Single

W naszej ofercie znajdziesz 1 mobilny apartament o powierzchni 33 ㎡ z 2 pokojami dla łącznie 4 osób Do wyboru z łóżkami małżeńskimi lub pojedynczymi. To pierwszy zaprojektowany przez GOOD SPOT mobilny pokój.

więcej

Apartament RESTAURACYJNY

To ogólnodostępna przestrzeń, w której znajduje się sala konsumpcyjna, chillout strefa wraz z miejscem do pracy i nagłośnieniem.

więcej
Book your Good Spot >>
Nasze obecne lokalizacje
Sprawdź, gdzie możesz znaleźć Good Spot

Powiadom mnie
o nowej lokalizacji

Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o nowych miejscówkach Good Spotu? Zapisz się do naszego newslettera. Zero spamu, tylko wyjazdowe inspiracje!

[FM_form id="1"]