fbpx

Zainwestuj w Good Spot

Już niebawem będziesz mógł zainwestować w rozwój pierwszej mobilnej sieci hoteli w Polsce. Oferujemy dwie opcje. Możesz zainwestować w cały apartament lub stać się inwestorem społecznościowym w naszej kampanii crowdfundingowej, samodzielnie wybierając kwotę.

Inwestycja w hotelową mobilność to przełom w polskiej turystyce

Apartament, który może przemieszczać się w najciekawsze i nieodkryte miejsca, otwiera szereg niespotykanych dotąd możliwości. Właściciele ciekawych gruntów mogą zgłosić swoje lokalizacje, zaprosić mobilny hotel do siebie i partycypować w zyskach. Równocześnie turyści wybierają kolejne miejsca w głosowaniu. Good Spot to hotelowa demokracja.

Atuty

Tym, co odróżnia nas od typowych hoteli, jest krótki czas realizacji. Cały proces – od rozpoczęcia produkcji do włączenia pokoju do sieci sprzedaży – zajmuje zaledwie 60 dni. Brak obciążenia inwestycji kosztami gruntu i przywiązania do niego sprawia, że inwestycja jest dużo tańsza niż zakup apartamentu w klasycznej formule. Zakupiony pokój hotelowy jest niezależny od chwilowych mód czy sezonowości turystyki. Dzięki swojej mobilności pojawia się tam, gdzie jest na niego akurat popyt. O brak gości nie musisz się martwić – w pełni zarządzamy całą siecią i sprzedażą. Mobilne hotele Good Spot są ekologiczne. Każdy pokój jest odzyskaną z rynku, nieużytkowaną naczepą typu izoterma. Poddawana jest ona pełnej renowacji konstrukcyjnej i dostosowywana do standardu hotelowego. Po sezonie mobilne pokoje odjadą, nie pozostawiając po sobie śladu.

krótki czas realizacji
brak kosztów gruntu
mobilność – jesteśmy tam, gdzie jest sezon
ekologiczne rozwiązania
ZYSK

Sprawdź, ile możesz z nami zyskać:
- zarabiaj do 9% w skali roku
- inwestuj na okres od 3 lat wzwyż
- odbieraj do 21 dni pobytu inwestorskiego w skali roku
- zostań mikro inwestorem wpłacając od 2500 zł

Prognoza

Zakupiony pokój hotelowy jest niezależny od chwilowych mód czy sezonowości turystyki. Dzięki swojej mobilności pojawia się tam, gdzie jest na niego akurat popyt. O brak gości nie musisz się martwić – w pełni zarządzamy całą siecią i sprzedażą.

mikro inwestor

Mikro inwestor

Zainwestuj 2500zł i zdecyduj o formie w jakiej zrealizujesz voucher

 • 7 noclegów w sezonie wysokim i 14 noclegów w sezonie niskim

  Odsprzedaj do sieci Good Spot noclegi* w sezonie wysokim i zyskaj 30% wartości lub wykorzystaj je na swój pobyt

  Wykorzystaj pozostałe 14 noclegów na dowolne rezerwacje w okresie niskiego sezonu

 • 14 noclegów w sezonie wysokim

  Odsprzedaj do sieci GoodSpot noclegi* w sezonie wysokim i zyskaj 40% lub wykorzystaj je na swój pobyt

 • 21 noclegów w sezonie niskim

  Wykorzystaj swoje noclegi na rezerwacje w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu vouchera


ROMAN SOKOŁOWSKI

Dyrektor finansowy
784 070 075
R.SOKOŁOWSKI@GOODSPOT.PL

faq

Do tego momentu hotelarstwo w turystyce działało tylko stacjonarnie. Inwestycja zawsze była obarczona dodatkowym ryzykiem ze względu na osadzenie jej i przywiązanie do gruntu. Według nas twoja inwestycja nie powinna być uzależniona od wmurowanych w ziemię pokoi hotelowych. Każdy pokój powinien stanowić niezależną, autonomiczną jednostkę, która pojawia się tam, gdzie na mapie istnieje dla niej realny popyt na usługi. To turyści powinni decydować, gdzie będzie przemieszczać się hotel w kolejnych latach, a inwestycja powinna przewidywać zmieniające warunki w trakcie długiego okresu lokacji twojego kapitału.

Ograniczenia wprowadzone przez państwo polskie nie dotyczyły komercyjnego użytkowania obiektów turystycznych niezwiązanych na stałe z gruntem, zarejestrowanych, posiadających aktualne badania techniczne i mobilnych. Te właśnie warunki spełnia twój pokój hotelowy.

W przeciwieństwie do całego rynku „rozwiązań mobilnych” twój pokój hotelowy nie potrzebuje pozwolenia na użytkowanie. Do jego przewozu z jednego miejsca na drugie potrzebna jest jedna osoba – kierowca. Nie wymaga też specjalnych pozwoleń na przewóz. Jest zarejestrowany i dopuszczony do ruchu.

Inwestycja kapitału zawsze wiąże się ryzykiem. Przewidzieliśmy to. Inwestując w Good Spot, twoim zabezpieczeniem będzie przewłaszczenie zakupionego mobilnego pokoju hotelowego. Dzięki mobilności w hotelarstwie eliminujemy najważniejsze dwa ryzyka inwestycyjne: stacjonarność oraz sezonowość w turystyce. Twój pokój będzie zawsze tam, gdzie trwa sezon. Jesteśmy inwestorem, zarządzamy siecią sprzedaży i marketingiem. Twój pokój nie będzie obciążony kosztami zakupionego gruntu, a o jego lokalizacji zdecydują potencjalni użytkownicy w drodze głosowania.

W ramach inwestycji otrzymasz do 21 dni pobytu inwestorskiego w skali roku. Sam zdecydujesz, jak je wykorzystasz. Jeśli uznasz, że chciałbyś, aby sieć Good Spot je od ciebie odkupiła, zrobimy to, a ty zarobisz dodatkowe pieniądze (patrz: warunki dla mikro inwestora).

Good Spot nie wpływa na środowisko. Każdy pokój dąży do autonomii. Nie wymaga przygotowania terenu. Chcemy, aby dla naszych klientów wysoki standard pobytu był tylko dodatkiem do pakietu przeżyć, które oferuje każda z unikatowych lokalizacji. Chcemy, aby nasz klient podążał za przeżyciami w tym samym standardzie pobytu. Nasza sieć działa w systemie otwartym. Stanowi zespół niezależnych pokoi składających się na jeden hotel. Wszystkie pokoje mogą znajdować w jednej lokalizacji lub, jeśli jest taka potrzeba, będą rozproszone na kilka miejsc. Tym jest właśnie Good Spot. Podążaniem za potrzebami klienta. Dotychczas obiekty turystyczne działały na podstawie modelu 3S (sea, sand, sun) lub 3E (education, entertainment, excitement). Każdy z nich opiera się o jedno, podstawowe założenie. Klient zawsze podąża za hotelem. W proponowanym przez nas modelu to klienci będą decydować o lokalizacji hotelu, a jeśli z czasem potencjał danej lokalizacji spadnie, wówczas hotel zmieni miejsce.

Zainwestuj w goodspot

Zainteresował Cię koncept Good Spot? Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci więcej o możliwych formach inwestowania w pierwszą sieć mobilnych hoteli w Polsce.

Powiadom mnie
o nowej lokalizacji

Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o nowych miejscówkach Good Spotu? Zapisz się do naszego newslettera. Zero spamu, tylko wyjazdowe inspiracje!

[FM_form id="1"]